Megújult plébániánk segítő csoportja

2022. 11. 11.

Megújult plébániánk segítő csoportja

Plébániánk lelki segítő csoportja Kikötő néven megújult. Kibővült segítő csapattal, mentálhigiénés szakemberrel, coach-csal és szupervízorral várjuk mindazokat, akik életük valamely területén elakadással, nehézséggel küzdenek és problémáikat bizalommal meg szeretnék osztani. Segítőink között szakképzett szupervizor, coach és mentálhigiénés szakember várja a jelentkezőket. 

Jelentkezését e-mailen keresztül várjuk az angyalfoldisegitok@gmail.com címre. Segítőink ezt követően három napon belül felveszik Önnel a kapcsolatot.

Bemutatkozások és további információk, a Kikötő oldalán!

Emellett átláthatóbbá tettük a Karitász oldala alatt működő egyéb menüpontokat is. Így a weboldalunkon már külön átnézhetőek a Karitasz programjai is.

 


© 2021 Angyalföldi Szent Mihály Plébánia     Adatkezelési tájékoztató