Évközi 23. vasárnap

2021. 09. 04.

Szeretettel hirdetjük a kedves Testvéreknek, hogy 

 1. Szeptember 4-én lezajlott templomunk őszi nagytakarítása, amiért szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik a napjukat, idejüket erre áldozták. Nagyon hálásak vagyunk azoknak is, akik korábban részt vettek egy-egy ilyen alkalmon. Isten fizesse meg!
 2. Most vasárnap 8 órakor ovis misét tartunk, szeretettel várjuk a 0-6 év közötti gyerekeket és szüleiket.
 3. Vasárnap kezdődik az Eucharisztikus Kongresszus, csatlakozzunk a sokszínű programokhoz.
 4. Jövő szombaton, szeptember 11-én, családi nap lesz a Margit-szigeten, a NEK szervezésében. Lesz: imasátor, sport, teremtésvédelem és András atya is fellép a zenekarával :)
 5. Szeptember 12-én elmaradnak templomunkban a vasárnap délelőtti szentmisék. Csatlakozzunk a pápai miséhez!
 6. Templomunk karitász csoportja múlt héten 50 adag meleg ételt vitt a plébániánk területén élő szegény családoknak. Köszönjük a hozzájárulásokat és továbbra is várjuk jelzéseteket rászorulókról, akik örülnének az ételnek!
 7. Szeptember 19-től visszaáll a normál miserend, ezen a napon a 9 órás szentmisén megáldjuk az iskolatáskákat, tanszereket.
 8. Szeptember 20-tól a Rokolya utcai plébánián a miserend az alábbiak szerint változik: hétfőn, kedden, szerdán 8.00 órakor, csütörtökön, pénteken, szombaton 19.00 órakor, vasárnap 10.00 és 19.00 órakor kezdődnek majd a szentmisék.
 9. Szeptember 20-tól indulnak plébániánkon a hittanok és az egyéb csoportos foglalkozások. Részleteket később hirdetünk.
 10. Templomunk búcsúját szeptember 26-án ünnepeljük. Előtte Triduumot tartunk, a búcsú szónoka Norbi atya, a triduumos elmélekedést Józsi atya tartja.
 11. Előző héten 161.000 Ft perselypénz és 35.000 Ft adomány gyűlt össze. Köszönjük a hívek támogatását!
 12. Az Új Ember a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra ünnepi duplaszámot adott ki, melyben mások mellett Böjte Csabával is olvasható interjú az életéről, hivatásáról, Szent István örökségéről, Ferenc pápáról és arról, hogy mit vár a kongresszustól.
 13. A héten kedden Szent Márk, István és Menyhért kassai vártanúkat, szerdán Szűz Mária születését (Kisboldogasszony) ünnepli liturgiájában az Anyaszentegyház.
 14. Isten éltesse házassági évfordulójuk alkalmából Kuzmányi Gabit és Istvánt!

© 2021 Angyalföldi Szent Mihály Plébánia     Adatkezelési tájékoztató