Évközi 19. vasárnap

2021. 08. 08.
  1. Most vasárnap indul Plébániánk Nagytábora, 135 fővel Máriapócson. Köszönjük a szervezők áldozatos munkáját és kérjük a kedves testvérek imáit a táborlakókért.
  2. Jövő héten az iroda zárva tart.
  3. Plébániánkon augusztustól papi közösség alakult, ebből kifolyólag mostantól otthont ad Válóczy József atyának, aki a Rokolya utcai templom ellátásáért lesz felelős. Bemutatkozása a hírlevél csatolmányában olvasható. Isten hozta közösségünkben Józsi atyát!
  4. Pál Feri atya megbízásai megmaradnak, augusztusban szabadságát tölti.
  5. Szent András Evangelizációs Iskola szervezésében, szeptembertől tanítványság iskola indul, 18-26 évesek számára. Gyere el, ha szeretnél a hitben elmélyülni és azt másoknak továbbadni. Részleteket a https://ageneracio.hu oldalon találtok.
  6. Előző héten 114 900 Ft perselypénz és 49 000  Ft adomány gyűlt össze. Köszönjük a hívek támogatását!
  7. Napjainkban sokszor esik szó a homoszexualitásról, a biológiai nem  megváltoztathatóságáról.  Ezt a kényes témát Koronkai Zoltán jezsuita szerzetessel járta körül az Új Ember  legfrissebb lapszámában.
  8. A héten hétfőn Szent Teréz Benedikta szűz és vértanút, Európa társvédőszentjét, kedden Szent Lőrinc diakónus és vértanút, szerdán Szent Klára szüzet, pénteken Boldog XI. Ince pápát, szombaton Szent Maximilián Mária Kolbe áldozópap és vértanút, vasárnap Szűz Mária mennybevételét (Nagyboldogasszonyt) ünnepli liturgiájában az Anyaszentegyház.
  9. Isten éltesse Magosné Kiss Krisztinát és Seres Annát születésnapja alkalmából és Illés Krisztinát névnapja alkalmából.

© 2021 Angyalföldi Szent Mihály Plébánia     Adatkezelési tájékoztató