Beszámoló az idei Szent Mihály Napi Búcsúról

2021. 10. 06.

 

A délelőtti, ünnepi szentmise szónoka Varga Norbert atya volt, míg a búcsú előtti, triduumos elmélkedést Válóczy József atya tartotta.

Plébániai közösségünk számos programmal és sátorral készült az idei búcsúra. A színpadon Kuzmányi István diakónus beszélgetett Pál Feri atyával, a délután folyamán pedig fellépett plébániánk gitáros kórusa. Idén is megrendezésre került a délutáni templom- és toronylátogatáson, és sok érdeklődő fordult meg az Angyalföldi Karitász, és a Café (Meghallgatlak) sátrában is.

A templomparkban tűzoltóverseny, állatsimogató, szabadtéri gyerekjátékok és körhinták várták az érdeklődőket. A színpadon a Lóca együttes, kerületi zenés, táncos művészeti csoportok és ismert előadóművészek léptek fel.

A mise végén ünnepeltük Hodász András plébános atya 40. születésnapját is, akit egyedi ajándékokkal és 40 napos imalánccal leptek meg plébániánk kisközösségei, hívei.

A Szent Mihály Napi Búcsún készült fotókat, itt lehet megnézni!


© 2021 Angyalföldi Szent Mihály Plébánia     Adatkezelési tájékoztató