Angyalföldi Szent Mihály Plébánia
HÚSVÉT 6. vasárnapja
2016. május 1.
 1. Ma Anyák napja van. Sok szeretettel köszöntjük az édesanyákat, nagymamákat, dédnagymamákat.
 2. Májusban minden nap este 6 órától litániát imádkozunk a Szűzanya tiszteletére.
 3. A héten első kedd, reggel 9 órától 12 óráig szentségimádás, délben Szent Mihály-imaóra és engesztelő szentmise lesz.
 4. A héten első csütörtök, az esti szentmisét a papi hivatásokért mutatjuk be.
 5. A héten első péntek. E napon reggel ½7-kor is lesz szentmise. Este ½6-tól 7 óráig lesz gyóntatás.
 6. A héten első szombat. Este ½6-kor imaóra, ½7-kor szentmise, majd családjaink felajánlása a Szűzanya Szívének.
 7. A Mindszenty Zarándoklatra május 7-én, szombaton, reggel 8 órakor gyülekezünk a templom előtti parkolóban, ahonnan ¼9-kor személyautókkal indulunk Esztergomba. A szentmise főcelebránsa bíboros főpásztorunk lesz, a homíliát Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi püspök atya mondja. Várható visszaérkezés este 6 óra.
 8. Május 21-én, szombaton délután 4 órától lelki napot tartunk plébániánk családjai részére. A program egy rövid elmélkedéssel kezdődik, amelyet közös imádságok, Szentségimádás követ. A nap az esti misével zárul. Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat.
 9. Előre jelezzük, hogy Plébániánk juniálisát június 4-én, szombaton fogjuk megrendezni a Budakeszi Arborétumban. A programmal kapcsolatos részleteket is hamarosan hirdetni fogjuk.
 10. Limitált számban még lehet jelentkezni a nyári ministránstáborba. Akik még szeretnének bekapcsolódni a táborozásba, kérjük, mielőbb jelentkezzenek Klemencsics Istvánnál. Kérjük továbbá mindazokat, hogy akik ezidáig jelentkezésüket még nem erősítették meg a jelentkezési lap leadásával és 5000Ft előleg befizetésével, ezt mielőbb tegyék meg!
 11. A héten kedden Szent Jakab és Szent Fülöp apostolokat ünnepli liturgiájában az Anyaszentegyház.
 12. Isten éltessen minden Fülöp, Jakab, Zsigmond, Zoé, Tímea, Irma, Mónika, Flórián, Györgyi, Ivett, Frida, Gizella és Bendegúz nevű testvérünket, és mindazokat, akik a héten ünneplik születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat!
Iroda nyitvatartása
 • Vasárnap: zárva
 • Hétfő: zárva
 • Kedd: 15:00 - 18:00
 • Szerda: 09:00 - 12:00
 • Csütörtök: 15:00 - 18:00
 • Péntek: 15:00 - 18:00
 • Szombat: zárva
Hírlevél feliratkozás
Partner oldalak